Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Geri:Ja pse u ndane Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Geri:Ja pse u ndane Spice Girls   20/12/2007, 03:11

Sot ėshtė e enjte 28 maj (1998). Ndodhem nė Paris dhe dje jam ndarė me "Spice Girls". Pėrfundimisht".

Kėshtu fillon filmimi qė dėshmon lamtumirėn e Geri Halliwell, pėr grupin e saj. Njė video- dokumentar, e cila qarkullon nė internet, ku Geri dhe tė tjerat flasin pėr tė kaluarėn.

- "Mė dukej sikur grupi kishte krijuar famė dhe vajzat nuk do tė kishin mė nevojė pėr mua" shprehet Geri.

Pavarėsisht dhimbjes sė "ndarjes" nga grupi, pranon se ka qenė gjithnjė mė ambiciozja.

- "Unė dėshiroja famė dhe para, do tė kisha bėrė gjithēka pėr t"i pasur". Por, shpjegimet e Gerit nuk lėnė pas Melanie Chisholm (Sporty Spice) e cila duke respektuar lamtumirėn e shoqes nuk rezervon fjalėt e ashpra:

"Pėr fat tė mirė, fansat e Spice kanė qenė tė forta dhe kanė vendosur: Dėshirojmė sėrish tė shohim Spice".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Geri:Ja pse u ndane Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: