Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilary ben Ēmos per dashurine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilary ben Ēmos per dashurine   20/12/2007, 03:11

Hilary Duff, pas lamtumirės me Joel Madden, qė tashmė pret njė fėmijė nga Nicole Richie, ėshtė dashuruar sėrish. Kėtė verė, kėngėtarja ėshtė njohur me njė djalė, pas sė cilit ka humbur tėrėsisht toruan. Fatlumi ėshtė lojtari i hockey Mike Comrie. Hilary, 20 vjeē, ėshtė tepėr e pėrkushtuar pas kėsaj lidhjeje. Kohėt e fundit, ka filluar tė studiojė rregullat e lojės sė hockey, pėr t"u bėrė pjesė e botės sė tė fejuarit, por edhe pėr tė kuptuar kur ai luan. Lajmin e ka konfirmuar motra e Hilary, Haylie, e cila ka thėnė:
- "Momentalisht po lexon njė libėr tė titulluar "Hockey For Dummies" (Hockey per te "trashet"). Ēfarė nuk bėn dashuria?

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hilary ben Ēmos per dashurine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: