Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney,Genjeshtra i ka kembet e shkurta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney,Genjeshtra i ka kembet e shkurta   20/12/2007, 03:10

Britney Spears, para pak ditesh kishte munguar nė sallėn e gjykatės, nė ēėshtjen pėr kujdesin e fėmijėve, me justifikimin se kishte qenė e sėmurė. Por, njė natė mė pas ajo ėshtė fotografuar duke shėtitur nėpėr rrugėt e Los Angeles. Kėshtu qė fansat e saj do tė jenė tė kėnaqur qė kėngėtarja e tyre e preferuar nuk vuan mė nga "ankthi", qė ka qenė justifikimi pėr mungesėn nė sallėn e gjyqit. Ndėrkohė qė gjykatėsit kanė caktuar njė tjetėr ditė pėr zhvillimin e seancės.
Ēfarė justifikimi do tė shpike radhėn e ardhshme Brit?
Por jo vetėm, kėngėtarja ndėr tė tjera thyen edhe rregullat e qarkullimit rrugor. Ajo ėshtė fotografuar gjatė javės ndėrsa ishte duke drejtuar makinėn e saj nė anė tė kundėrt.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney,Genjeshtra i ka kembet e shkurta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: