Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie pėrgatit darkėn e parė tė Krishtlindjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie pėrgatit darkėn e parė tė Krishtlindjeve   20/12/2007, 03:08

Aktorja seksipile, Angelina Jolie, ka thėnė se do ta ketė njė picė rezervė, nėse tentimi i saj i parė, pėr ta pėrgatitur darkėn e Kėrshėndellave, nuk i shkon si duhet.
Aktorja ka nė plan tė pėrgatisė gjeldetin pėr bashkėshortin e saj, Brad Pitt, dhe katėr fėmijėt e tyre – mirėpo pėr ēdo rast, dėshiron tė ketė edhe ushqim rezervė, nėse nuk arrin ta pėrgatisė darkėn, qė do tė jetė e para nė jetėn e saj.

"Kurrė mė parė nuk kam pėrgatitur darkė tė Krishtlindjeve. Kėtė vit kam vendosur tė provojė njė gjė tė tillė”, ka thėnė ajo pėr Sunday Express.

"Nėse nuk ia ndal mbanė, do ta kemi picėn e gatshme”, ka pėrfunduar ajo.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie pėrgatit darkėn e parė tė Krishtlindjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: