Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jamie Lynn Spears – shtatzėnė nė moshėn 16-vjeēare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jamie Lynn Spears – shtatzėnė nė moshėn 16-vjeēare   20/12/2007, 03:07

Motra e kėngėtares Britney Spears, Jamie Lynn, ėshtė nė javėn e 12-tė tė shtatzėnisė, ndėrsa ėshtė vetėm 16-vjeēare, kanė bėrė tė ditur mediat amerikane.
Ylli i filmit “The Zoey 101”, ėshtė shtatzėnė me tė dashurin e saj tė kamotshėm, Casey Aldridge. Kėtė lajm deri mė tash, ajo ua kishte kumtuar vetėm anėtarėve tė familjes sė saj.

Nė njė intervistė pėr revistėn OK!, Jamie Lynn, ka thėnė: "Ishte njė shok i vėrtetė pėr tė gjithė ne – njė shok i papritur. Unė isha e shokuar, po ashtu edhe ai”.

Pasi lajmi mori dhėnė, ajo ka vendosur qė vetė ta bėjė publik atė. "Mu deshėn dy javė kohė qė ta rimerrja veten. Askujt nuk i kam treguar”.

Jamie Lynn ka pohuar se nėna e saj, Lynne, ka qenė shumė e shqetėsuar kur e ka dėgjuar lajmin - mirėpo tashmė ėshtė duke e mbėshtetur atė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jamie Lynn Spears – shtatzėnė nė moshėn 16-vjeēare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: