Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman befason fėmijėt e sėmurė nė Australi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kidman befason fėmijėt e sėmurė nė Australi   20/12/2007, 03:05

Nicole Kidman ka befasuar njė grup tė sėmurė tė fėmijėve nė Australi, duke i ftuar ata qė tė marrin pjesė nė xhirimin e filmit tė saj tė ri, The Golden Compass.
Aktorja ambasadore e UNIFEM-it, ka shkuar nė Spitalin e Fėmijėve nė Sydney pėr t’i vizituar fėmijėt, tė cilėt janė tė detyruar t’i kalojnė Krishtlindjet nė spital.

Duke folur para fėmijėve dhe familjarėve tė tyre, Kidman ka thėnė: "Ky ėshtė njė gjest i vogėl dhe dėshiroj t’ju uroj Krishtlindjet dhe Vitin e Ri”.

Kidman shpreson se do tė realizojė edhe njė xhirim tjetėr nė kėtė spital, gjatė vitit tė ardhshėm.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kidman befason fėmijėt e sėmurė nė Australi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: