Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy Winehouse prapa grilave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Amy Winehouse prapa grilave   20/12/2007, 03:04

Duket qė tragjedive private tė kėngėtares sė re, Amy Winehouse, ėshtė vėshtirė t’iu shihet fundi. Ajo tani ėshtė arrestuar me akuza tė rėnda pėr pengim tė ligjit.
Winehouse ka pėrfunduar prapa grilave pasi qė policia e ka arrestuar atė pėr tentim ndikimi nė kontestin ligjor tė bashkėshortit tė saj. Pushteti ka deklaruar qė e ka zėnė 24-vjeēaren e cila ka tentuar tė ndikojė nė gjykatė dhe nė procesin i cili po kryhet ndaj bashkėshortit tė saj, Blake Fielder-Civil, edhe pse askush nuk ka dashur ta konfirmojė qė bėhet fjalė pėr kėngėtaren e famshme.

Mirėpo, lajmin qė gruaja nė fjalė ėshtė pikėrisht, Amy Winehouse, e kanė transmetuar tė gjitha mediat mė tė mėdha britanike, nga Sky News deri tė Times e Press Association.

Amy Winehouse, pak kohė mė parė, i ka pezulluar tė gjitha koncertet e saja dhe tė gjitha paraqitjet publike, duke marrė parasysh se ashtu i ėshtė kėshilluar nga mjeku, derisa gjendja e saj psikike, sė bashku me problemet nga varėsia prej drogės e alkoolit, janė rėnduar edhe mė shumė kur bashkėshorti i saj, Blake Fielder-Civil, ka pėrfunduar nė burg pėr njė sulm qė kishte kryer.

Fielder-Civil ėshtė duke u mbajtur prapa grilave sepse ka tentuar tė frikėsojė njė dėshmitar nė rastin kundėr tij, e sa ėshtė e vėrtetė qė Amy e ka penguar ligjin, ende nuk dihet._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Amy Winehouse prapa grilave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: