Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez "tmerrohet" nga pesha e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lopez "tmerrohet" nga pesha e saj   20/12/2007, 03:03

Kėngėtarja seksipile latine, Jennifer Lopez, e cila mendohet tė jetė rreth pesė muaj shtatzėnė, me fėmijėn e saj tė parė me bashkėshortin, Marc Anthony, raportohet tė jetė e tmerruar nga mėnyra se sa shpejt ka shtuar kilogramė.
Njė burim citohet nga njė gazetė indiane duke thėnė: "Ajo ėshtė gjigante dhe po tmerrohet. Ajo tashmė ka shtuar mė shumė se 19 kilogramė dhe ende nuk ka shkuar aq larg nė shtatzėni”. "Fytyra e saj ėshtė fryrė shumė, pasi pi shumė ujė".

Raportohet se J-Lo ka vendosur tė frenojė pak karrierėn e saj dhe tė mos paraqitet shumė nė publik, deri sa tė lind nė pranverė.

"Ajo tani planifikon tė bėhet si Victoria Beckham dhe tė flejė gjatė muajve tė fundit. Nuk do ta shihni shumė nė publik prej tani e tutje", ka shtuar burimi.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lopez "tmerrohet" nga pesha e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: