Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Joss Stone reklamon ēokollatėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Joss Stone reklamon ēokollatėn   20/12/2007, 03:00

Kėngėtarja Joss Stone ėshtė emėruar fytyra e re fushatės reklamuese pėr “Cadbury’s Flake”.
Pop ylli do tė dalė nė njė seri tė reklamave televizive pėr firmėn e ēokollatės nė pranverėn e vitit 2008, sipas revistės “The Grocer”.


Stone, e cila ėshtė shprehur haptazi kundėr numrit zero dhe tė qenit shumė e dobėt vetėm pėr shkak tė industrisė, do tė jetė vajza e parė qė nuk ėshtė modele e qė do ta pėrfaqėsojė “Flake”.
“Cadbury” ka bėrė tė ditur se kanė angazhuar Stone me qėllim qė tė sjellin diē tė freskėt nė fushatėn e tyre.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Joss Stone reklamon ēokollatėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: