Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nelly Furtado zyrtarizon dashurinė me Castellon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nelly Furtado zyrtarizon dashurinė me Castellon   20/12/2007, 02:58

Kėngėtarja e famshme, Nelly Furtado, ėshtė zhytur nė ujėrat martesore me tė fejuarin e saj, Demacio "Demo" Castellon. Gėzimin e saj ajo e ka ndarė me njė mikeshė, nė njė ballo tė mbajtur Miami.
Furtado, nė mėnyrė tė fshehtė ka ligjėsuar lidhjen e saj me dizajnerin kubanez tė zėrit, Demacio Castellon. Kjo ėshtė njė thashetheme qė vet kėngėtarja e ka shpėrndarė.

Nelly ėshtė parė edhe njė ballo tė organizuar nė Miami, me unazė fejesė nė dorė, pak tė fshehur nėn unazėn prej diamanti tė fejesės.

"Ka qenė shumė e lumtur dhe kėtė e ndante me Natasha Bedingfieldin dhe Timbalandin. Natasha e ka marrė pėr dore, ia ka shikuar unazėn, e mė pas i ka pėrqafuar dhe u ka thėnė diēka nė vesh. Ėshtė dukur qė po i uron", ka deklaruar njė nga dėshmitarėt e rastit.

Kėngėtarja e ka takuar Demon para njė viti, kur kanė punuar sė bashku nė albumin e saj, Loose, derisa janė fejuar gjatė muajit korrik tė kėtij viti.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nelly Furtado zyrtarizon dashurinė me Castellon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: