Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson nuk mund ta harroj Wilsonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hudson nuk mund ta harroj Wilsonin   20/12/2007, 02:56

Aktorja e famshme, Kate Hudson, ende ndjen dashuri ndaj ish tė dashurit tė saj, Owen Wilson, i cili, muaj mė parė, kishte tentuar t’i jepte fund jetės sė tij.
Hudson, e cila kohė mė parė ėshtė ndarė nga aktori, Dax Shepard, ka thėnė se gjithmonė do tė jetė e lidhur me Owenin – e cili tashmė ėshtė duke u shėruar nga kolapsi mendor qė kishte pėrjetuar.

“Owen ėshtė njė person shumė i dashur dhe e dua shumė. I dėshiroj gjėra tė bukura, shėndet dhe gjithēka qė ai ka dėshirė nė jetė”, ka thėnė ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hudson nuk mund ta harroj Wilsonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: