Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna hedhė poshtė lidhjen me Hartnettin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna hedhė poshtė lidhjen me Hartnettin   20/12/2007, 02:55

Kėngėtarja e famshme, Rihanna, ka hedhur poshtė raportet mediale se ka filluar njė lidhje intime me aktorin, Josh Hartnett, duke insistuar se ata janė vetėm shokė tė mirė.
Ajo ka pranuar se ka qenė e shokuar kur ka dėgjuar thashethemet pėr raportet e tyre intime – pasi ėshtė fotografuar me Harnettin nė klubin Pink Elephant nė New York.

"Ja se ēfarė ndodhi nė tė vėrtetė. Unė shkova nė Pink Elephant dhe ai erdhi aty. Ndėrsa tė nesėrmen lexova raporte mediale, gjoja se, ne jemi puthur dhe pėrkėdhelur aty”, ka thėnė Rihanna pėr revistėn Allure.

“Nuk mund tė shoqėrohesh me njė shok, qė ėshtė yll, dhe tė kalosh kohė tė mirė mė tė, ndėrsa njerėzit t’ju lėnė rehat. Sė paku, ėshtė i pashėm apo jo?”, ka pėrfunduar Rihanna._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rihanna hedhė poshtė lidhjen me Hartnettin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: