Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lewis Hamiltonit i merret leja e vozitjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lewis Hamiltonit i merret leja e vozitjes   20/12/2007, 02:53

Ngasėsit tė Formula 1, Lewis Hamiltonit, i ėshtė marrė leja e vozitjes pėr njė muaj, pasi qė ėshtė kapur me shpejtėsi tė palejuar nė njė autostradė nė Francė.
Britaniku 22-vjeēar ka qenė nė njė veturė Mercedes, kur ėshtė kapur me shpejtėsi afro 196 kilometėr nė orė, nė qytetin verior tė Francės, Laon, gjatė tė dielės. Policėt e kanė ndaluar, e kanė mbajtur veturėn dhe e kanė dėnuar atė me 600 euro. “Ai ishte shumė i sjellshėm dhe bashkėpunues”, ka thėnė zėdhėnėsi i policisė.

Vozitėsi i McLarenit, pėrfundoi pas Kimi Raikkonenit, nė kampionatin e vitit 2007 nė Formula 1, duke e humbur nė garėn e fundit, pasi qė kishte udhėhequr pjesėn mė tė madhe tė sezonit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lewis Hamiltonit i merret leja e vozitjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: