Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anderson i jep fund edhe njė martese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Anderson i jep fund edhe njė martese   20/12/2007, 02:49

Bukuroshja e famshme, Pamela Anderson, assesi nuk po mund tė rehatohet me meshkuj. Pas vetėm dy muajsh martesė, ajo ka kėrkuar divorc nga bashkėshorti i tashėm i saj, Rick Salomon.
Aplikimin pėr divorc nė Gjykatėn e Lartė tė Los Angelesit, ajo e ka arsyetuar me dallimet kontradiktore qė ka me Salomonin.

Anderson, 40-vjeēare, ka thėnė se me Salomonin, 39-vjeēar, ėshtė marrė vesh pėr divorc, tė enjten e javės sė kaluar.

Kjo ka qenė martesa e tretė pėr Andersonin dhe Salomonin. Anderson mė herėt ka qenė e martuar me Tommy Lee dhe Kid Rock, ndėrsa ish-bashkėshorte tė Salomonit kanė qenė Elizabeth Daily dhe Shannen Doherty.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Anderson i jep fund edhe njė martese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: