Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reperi 50 Cent do tė interpretojė sonte nė Prishtin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Reperi 50 Cent do tė interpretojė sonte nė Prishtin   18/12/2007, 03:25

Reperi amerikan me famė botėrore, 50 Cent, do tė interpretojė sonte drejtpėrdrejt nė Prishtinė, qė shėnon edhe koncertin e parė e njė super-ylli me famė botėrore nė Kosovėn e pasluftės.
Tė gjitha biletat e koncertit janė shitur, vetėm 10 orė pasi qė ka filluar shitja e tyre, derisa pritet qė mbi 28.000 adhurues tė janė tė pranishėm nė stadiumin e kryeqytetit, pėrkundėr tė ftohtit qė po mbizotėron nė vendin tonė.

Merret vesh se pėr mbarėvajtjen e koncertit do tė pėrkujdesen qindra policė, tė cilėt do tė sigurojnė stadiumin dhe do tė bllokojnė disa rrugė rreth tij.

Ēmimet e biletave “nė tė zezė” kanė shkuar deri nė 50 euro, qė ėshtė dhjetėfishi i biletės me gjithė kartelė qė ka ofruar operatori i ri i telefonisė mobile “Ipko”, i cili edhe e ka sjellė atė.

Pritet qė shumė adhurues tė reperit tė arrijnė edhe nga Maqedonia e Shqipėria.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Reperi 50 Cent do tė interpretojė sonte nė Prishtin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: