Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Smith preferon Krishtlindjet nė Xhamajkė, por nuk e lė gruaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Smith preferon Krishtlindjet nė Xhamajkė, por nuk e lė gruaj   18/12/2007, 03:22

Edhe pse ka dėshirė qė Krishtlindjet t’i pres nė Xhamajkė, Will Smith nuk do tė mund tė realizojė ėndrrėn e tij. Pengesė pėr kėtė ėshtė gruaja e tij, Jada, e cila preferon qė kėtė festė ta kalojė nėn fjollat e borės.
Smith qė disa vjet ėndėrron pėr njė Krishtlindje nė plazh, dhe me ambientin qė do t’ia kujtonte ditėt e verės, por gruas sė tij nuk i pėlqen kjo ide. Andaj, Jada Pinkett Smith, nuk ia ka lejuar qė kjo ėndėrr t’i realizohej.

Pėr dallim nga komiku legjendar, i cili gjatė Krishtlindjeve do tė rrezitej, Jada dhe dy fėmijėt e saj, 9-vjeēari Jaden dhe 7-vjeēarja Willow, preferojnė Krishtlindje tė bardha.

"Ne na pėlqen tė dalim nė borė. Kur them ‘ne’ mendoj nė Jadan, e cila i adhuron lojėrat nė borė. Unė mė me qejf gjatė kėsaj kohe do tė isha nė Xhamajka. Mirėpo, Jada ka kujtime tė mrekullueshme nga fėmijėria pėr borėn, andaj gjithmonė kėrkojmė njė vend ku ka shumė borė gjatė kėsaj feste. Ajo kalon javė tė tėra nė internet duke tentuar tė gjej vendin ku ka mė sė shumti borė, dhe zakonisht pėrfundojmė pikėrisht nė kėso vendesh", ka thėnė Will.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Smith preferon Krishtlindjet nė Xhamajkė, por nuk e lė gruaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: