Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fergie bėn seks me webcam

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fergie bėn seks me webcam   18/12/2007, 03:22

Kėngėtarja Fergie dhe i dashuri i saj, Josh Duhamel, pėrdorin webcamin gjatė bisedave tė tyre nė internet, pėr ta mbajtur aktive jetėn e tyre seksuale. Kjo ndodh veēanėrisht gjatė kohės kur ajo ėshtė nė turne.
Ajo ka bėrė tė ditur se ajo bėn striptiz para kamerės pėr tė dashurin e saj, kur puna e detyron tė qėndrojė larg: “Jemi mėsuar tė pėrdorim kamerėn pėrmes internetit. Jam e prirė ta shoh shpesh nė kamerė sė fundi, edhe kur vij nė shtėpi nga turneu, gjė qė ėshtė e mrekullueshme”.

Fergie dhe Josh nuk frikohen tė eksperimentojnė me qėllim qė ta mbajnė jetėn e tyre tė ngacmuar. Kėtė vit aktori 25 vjeēar ka instaluar njė shtyllė vallėzimi nė shtėpinė e tyre, andaj ajo mund ta kėnaqė atė edhe me vallėzim privat striptizi. Fergie, 32-vjeēare, ka marrė edhe disa kurse pėr vallėzim nė shtyllė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fergie bėn seks me webcam
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: