Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman pėlqen Craigun por jo tė luaj tek Bondi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kidman pėlqen Craigun por jo tė luaj tek Bondi   18/12/2007, 03:19

Tė gjitha bukuroshet e kinemasė preferojnė tė sigurojnė njė rol nė sagėn pėr agjentin e famshėm sekret, James Bond - tė gjitha pėrveē asaj, Nicole Kidman.
Aktorja 40-vjeēare ka thėnė se adhuron tė interpretoj nė krah tė Daniel Craigut, por asnjėherė nuk ka dashur tė jetė njė Bond-girl.

“Mendoj se ėshtė njė aktor i mrekullueshėm dhe nėn petkat e 007-ės ėshtė i shkėlqyer. Edhe nė kėtė seri tė dytė ka pėr tė qenė i pėrkryer. Megjithatė unė, pėr rolin Bond Girl nuk jam dhe nuk kam pėr tė qenė asnjėherė e interesuar”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kidman pėlqen Craigun por jo tė luaj tek Bondi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: