Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Doherty nxjerrė tė palarat me Mossin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Doherty nxjerrė tė palarat me Mossin   18/12/2007, 03:18

Rockeri i zhytur nė telashe, Pete Doherty, nuk e ka ndėrmend tė jetojė i qetė. Ai ka nxjerrė nė shitje historinė e tij tė dashurisė me manekinen e famshme, Kate Moss - nė fakt pjesėn ekzotike nė shtratin e tyre.
Frontmeni i bendit “Babyshambles”, do tė tregojė nė njė dokumentar, skenat mė tė nxehta tė historisė sė tyre tė dashurisė, nė kėmbim tė 100 mijė dollarėve, sa do tė pagohet pėr kėtė gjė.

Sipas gazetės “Sunday People”, Doherty ka premtuar se do ta shfaqė gjithė videon, pa i hequr asnjė pjesė, edhe nė momentet mė private tė marrėdhėnies sė tyre. “Videos porno nuk do t’i censurohet asnjė fragment”, ka thėnė ai.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Doherty nxjerrė tė palarat me Mossin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: