Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lily Allen nxjerr gjoksin jashtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lily Allen nxjerr gjoksin jashtė   18/12/2007, 03:14

Fama e vajzės sė ndrojtur ėshtė mbėshtetur edhe nė look-un e saj/ mėkat nė fakt, qė edhe njėherė Lily Allen na bėn tė flasim pėrsėri pėr tė dhe jo pėr ndonjė mashkull nė sfond. Kėtė herė gjoksi i dalė pak nga xhaketa e kėngėtares, na bėri pal me turp. Natyrisht, popstarja angleze nuk mbante reēipeta dhe format e pėrkryera tė saj dolėn para syve tė tė gjithėve. Ndėrkohė qė ajo qeshte krenare pėr pamjen e saj.
Nė fakt Lily nuk humb rast pėr t’i lėnė gojėhapur tė gjithė. Njėherė ndodhi kur ishte me Kate Moss, nė njė gjendje tė dehur.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lily Allen nxjerr gjoksin jashtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: