Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris hilton,nje vajze prej ari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris hilton,nje vajze prej ari   18/12/2007, 03:13

Paris Hilton ėshtė njė vajzė prej ari. Nė kuptimin e vėrtetė tė fjalės. Pėr fushatėn e re publicitare tė “Rich proseēo” Hilton, ka pozuar pa rroba, e mbuluar e tėra me varak ngjyrė ari. Paris e gjitha nudo ka bėrė tė skuqet e gjithė bota nė kėtė mėnyrė. Pėr tė promovuar shampanjėn, pėr tė cilėn ėshtė vetė sė pari dėshmitare, Paris ka vendosur tė zhvishet. Dhe kėtė e ka bėrė nė shkretėtirėn e Mojave, nė Kaliforni. Por kėtė herė, pasanikja zhvishet pėr njė kauzė tė drejtė: 20 pėr qind tė fitimeve pas shitjes sė Rich Proseēo,do tė shkojnė pėr bamirėsi.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris hilton,nje vajze prej ari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: