Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Binjakė pėr J.Lo…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Binjakė pėr J.Lo…   18/12/2007, 03:12

Jennifer Lopez ėshtė shtatzėnė. Ky lajm edhe pse vetėm kishte dalė si thashethem, tashmė ėshtė koha tė pohohet me zė tė lartė. Por ajo qė kemi mėsuar kėtė herė ėshtė se kėngėtarja dhe aktorja sė bashku me bashkėshortin e saj, nuk ėshtė se presin thjesht njė fėmijė, por njė ēift binjakėsh. Kėto janė zėrat e fundit qė kanė dalė pėr ta. E mrekullueshmja J.Lo, nė fakt ka shkuar nė butikun prestigjioz “Petit Tresor” nė Los Angeles, dhe ka porositur aty veshje, tė gjitha nė ēift rozė pėr vajzė dhe blu pėr djalė.
Ndėrkohė qė miqtė e Lopez dhe tė bashkėshortit tė saj, Marc Anthony, kanė thėnė se ata po pėrgatisin njė dhomė tė madhe pėr fėmijė nė tė tria rezidencat e tyre: njė pėr nė vilėn nė Bel Air, njė pėr nė shtėpinė nė Fisher Island, si dhe njė tjetėr pėr atė nė Oyster Bay._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Binjakė pėr J.Lo…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: