Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckham pozon me tė mbathura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckham pozon me tė mbathura   18/12/2007, 03:12

Gjithmonė e mė larg nga fusha e futbollit, David Beckham ia arrin tė fitojė
personalizmin qė i ėshtė bėrė me “Topi i Artė”. Nė fakt nėse do tė shihni
fushatėn e re publicitare tė veshjeve intime tė stilistit Giorgio Armani, do konstatoni se futbollisti i Los Angeles, Galaxy, titullin e meriton nė “gjithēka”. E
pėr kėtė ėshtė komentuar edhe nga mjaft tabloidė si: “Daily Mirror”, “Sun”,
“Daily Star”, dhe i kanė dhėnė tė drejtė bashkėshortes Victoria, qė shkon nė dhomėn e gjumit pa rroba. Pėr tė gjitha komentet e bėra, zėdhėnėsi i ish-kapitenit tė Anglisė ėshtė pėrgjigjur me njė frazė: “No Comment”. Futbollisti nė fakt ka nėnshkruar njė kontratė trevjeēare me shtėpinė e modės italiane, pėr njė shifer prej 20 milon eurosh

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Beckham pozon me tė mbathura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: