Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mihrie Braha dhe bukuria ‘e stisur’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mihrie Braha dhe bukuria ‘e stisur’   18/12/2007, 03:09

Nė ēdo eveniment, festė, koncert apo thjesht pritje qoftė ky, bie nė sy prania e
kėngėtares kosovare Mihrie Braha. Njė truk tejet i rėnduar me gnjyra gjith
monė e mė tė ndezura si dhe veshjet ngahera ekstravagante apo paksa jo tė
rehatshme. Kjo ėshtė pamja qė ajo ka gjithmonė, qė gjithsesi krijon pėrshtypjen e
njė gruaje moderne por qė nė fund tė fundit i heq Mihries disa vite poshtė moshės qė ka. Nė kėtė foto kėngėtarja shfaqet shumė pak e trukuar, vetėm njė rimel, krem pudėr dhe buzėkuq, ose tė paktėn kėshtu shihet nė dukje. Vihet re lehtė diferenca e imazhit qė fal nė skenė, dhe atij tė njė dite normale. Siē duket, Mihrije Braha do tė qėndrojė gjithmonė kėshtu, e re dhe e bukur, sigurisht duke i kushtuar jo pak kohė vetes._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mihrie Braha dhe bukuria ‘e stisur’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: