Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Koleksioni qė do prekte RAI, Jonida ‘special guest’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Koleksioni qė do prekte RAI, Jonida ‘special guest’   18/12/2007, 03:09

Kėtė rradhė ėshtė njė set i ri fotografik ETNO-CHIC i stilistit tė njohur Ardi Asllani qė ka tėrhequr vėmendjen e kėngėtares Jonida Maliqi duke pranuar me kėnaqėsi ftesėn si njė ‘special guest’.
Ky bashkėpunim ka ardhur si pasojė e miqėsisė qė ekziston mes dy artistėve dhe pse jo, pėr tė bėrė disa hapa mė lart nė botėn e artit.
Veshjet janė realizuar vetėm pak ditė mė parė dhe shihet njė Jonidė si gjithmonė ndryshe, tėrheqėse, fine dhe e kompletuar. Janė disa fotot e realizuara por ne kemi pėrzgjedhur vetėm dy, nė njėrėn kėngėtarja ėshtė veshur me kombinimin mes tė zezės dhe ngjyrės sė florinjtė ndėrsa nė foton tjetėr me njė fustan tė bardhė nė stil tė ri. Krijimet kanė qenė tė destinuara pėr tė shkuar nė njė sfilatė internacionale nė Itali e cila do tė zhirohej nga RAI. Fatkeqėsisht kjo nuk u bė e mundur pasi nė momentet e fundit stilistit Ardi Asllani nuk i ėshtė dhėnė viza nė Ambasadėn Italiane.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Koleksioni qė do prekte RAI, Jonida ‘special guest’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: