Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Swank ēdo ditė nga 45 tableta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Swank ēdo ditė nga 45 tableta   18/12/2007, 03:08

Fituesja e ēmimit Oskar, Hilary Swank, ėshtė e vendosur tė qėndrojė e shėndoshė, duke marrė injeksione tė rregullta dhe nga 45 tableta tė pasura me vitamina nė ditė.
Aktorja e filmit “Million Dollar Baby”, ka bėrė publike kėtė lajm pėr edicionin e janarit tė magazinės W. “Kjo ėshtė Aloe C, tė cilin unė e tret nė ujė. Kjo tjetra ėshtė pėr sistemin imun, ndėrsa kjo ėshtė BrainWave, ėshtė e mrekullueshme, pasi qė kam shumė gjėra pėr tė mbajtur mend dhe mė ndihmon”, ka thėnė ajo.

“I marr vetėm ato qė janė mė tė rėndėsishme pėr mua. Disa i futa nė gojė pak para se tė ju takoja juve, pėr kėtė shkak nuk mund ta bėj tash, pasi qė u mbusha me vitamina pak mė herėt”._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Swank ēdo ditė nga 45 tableta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: