Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Grant ledhaton njė zeshkane nė mes tė restorantit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Grant ledhaton njė zeshkane nė mes tė restorantit   18/12/2007, 03:07

Hugh Grant ka tronditur tė pranishmin nė njė restorant nė Londėr duke puthur dhe ledhatuar njė zeshkane misterioze, sė bashku me njė mik tė tij.
47-vjeēari ka kaluar rreth 20 minuta duke u argėtuar me njė vajzė tė panjohur, derisa shoku i Grant ka ledhatuar kėmbėn e vajzės para spektatorėve tė habitur.

“Ata ishin afėr nesh me njė vajzė nė mes. Shumė shpejt Hugh filloi ta puthė. Ishte e pakėndshme, gjest i pacipė. Por ai nuk mėrzitej. Djaloshi tjetėr filloi tė prekė kofshėt e vajzės. Kurrė nuk kam parė ndonjė gjė tė tillė. Nuk ishte normale”, ka bėrė tė ditur njė e pranishme.

Sipas raporteve, femra e panjohur mė pastaj ka zgjeruar krahėt rreth tė dy meshkujve dhe ka filluar me butėsi tė ledhatojė flokėt e tyre, para se tė arrijė kulminacioni, kur ylli i filmit “Love Actually”, Hugh Grant, ka filluar t’i fusė gishtat nė gojė tė vajzės. Treshja thuhet se janė larguar nga vendngjarja 2 orė pas mesnatės._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Grant ledhaton njė zeshkane nė mes tė restorantit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: