Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johnny Depp i pakonkurrencė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Johnny Depp i pakonkurrencė   18/12/2007, 03:06

Aktori amerikan pėr tė tretėn herė me radhė udhėheq nė listėn e tė famshmėve tė cilėt adhuruesve me dėshirė u shpėrndajnė autografe. Do tė mund tė futej nė histori, nėse nuk ia kalojnė Matt Damon e George Clooney.
44-vjeēari Johnny Depp, i cili tė enjten ėshtė nominuar pėr Globin e Artė pėr filmin e pėrgjakshėm muzikor Sweeney Todd, do tė mund tė bėhej shpėrndarėsi mė i mirė i autografeve i tė gjitha kohėrave nė Hollywood, ka thėnė Steve Cyrkin, redaktor pėrgjegjės i revistės Autograph me seli nė California.

Pas Johnny Deppit nė listėn e yjeve tė cilėt me dėshirė japin autografe janė dyshja nga filmi “Ocean's Thirteen”, Matt Damon e George Clooney, derisa nė vend tė tretė gjendet Jack Nicholson.

Komiku Will Ferrell nė anėn tjetėr gjendet nė maje tė listės sė shpėrndarėsve mė tė kėqij tė autografeve. "Ėshtė i keq pėr shkak se haptazi i pėrqesh ata qė kėrkojnė autograf prej tij", ka thėnė Cyrkin.

Aktorėt Tobey Maguire, Joaquin Phoenix e William Shatner, gjithashtu janė nė listėn e mė tė kėqijve, sė bashku me Renee Zellweger, Bruce Willis e Teri Hatcher.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Johnny Depp i pakonkurrencė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: