Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan ėshtė "pjekur"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan ėshtė "pjekur"   18/12/2007, 03:06

Gjatė njė bisede pėr njė radio amerikane, aktorja Lindsay Lohan ka thėnė se ndjehet mirė qė gjėrat po ecin nė mėnyrė tė duhur dhe se ajo po ndjehet mė e pjekur.
21-vjeēarja ka thėnė, “Mendoj se jeta ime tash ėshtė mė ndryshe dhe unė kam ndryshuar, po rritem. Ishte koha qė tė piqem. Kam kaluar nėpėr shumė gjėra dhe tash jam njė person mė ndryshe. Ėshtė e mrekullueshme, gjithēka po shkon mirė”.

Aktorja, e cila sė fundi ėshtė ndarė nga i dashuri Riley Giles, ka folur edhe pėr planet e saja pėr njė udhėtim nė Afrikė, pėr njė mision humanitar, sė shpejti.

“Vėrtetė mė pėlqejnė fėmijėt”, ka thėnė ajo, “dhe do tė ishte mirė sikur tė mund tė kthehesha nė atė kohė”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan ėshtė "pjekur"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: