Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rovena Stefa ndahet nga i dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rovena Stefa ndahet nga i dashuri   18/12/2007, 03:03

“Jam ndarė sepse kishim mosmarrėveshje mes nesh”

Edhe pse kishte kohė qė qarkullonin thashethemet se marrėdhėnia mes Rovena Stefės dhe tė dashurit tė saj kishte filluar tė bėhej problematike, vetė kėngėtarja e mohonte kėtė fakt duke pohuar se si ēdo lidhje, edhe ajo e saja kishte ulje dhe ngritjet e veta.
Nė intervista tė ndryshme kėngėtarja edhe pse nuk e kishte me shumė qejf tė fliste pėr jetėn e saj private, nuk e ka mohuar faktin se ka njė tė dashur nė jetėn e saj. Mbase edhe pėr faktin se jeta artistike e kėngėtares ėshtė zhvilluar kryesisht jashtė kufinjve tė Shqipėrisė, ajo ka zgjedhur njė djalė nga Maqedonia, nė vendin ku ajo ka edhe mjaft bashkėpunime artistike me kėngėtarė dhe kompozitorė. Rovena ka rrėfyer sedjali nuk kishte lidhje me botėn e artit, por kishte pranuar tė lidhej me njė artiste e cila brenda njė muaji mund tė lėvizte nė disa shtete mbase edhe nė dy kontinente me turnetė e saj. Nė shumicėn e rasteve ai e shoqėronte kudo Rovenėn dhe nė kėtė mėnyrė me siguri ajo ėshtė ndjerė mė e sigurt pasi pėrveē tė motrės, kishte pranė edhe tė dashurin. Mė pas filluan thashethemet e njė krize nė lidhjen e tyre. Edhe pse kėngėtarja e mohonte kėtė fakt, pak ditė mė parė ajo ka vendosur tė mos e fshehė mė: “Po ėshtė e vėrtetė, kam pak kohė qė jam ndarė nga i dashuri im.


Lidhja ime prej gati njė viti e gjysėm mori fund. Arsyeja? Siē ndodh gjithnjė nė kėto raste, thjesht kishim mosmarrėveshje”- ėshtė shprehur Stefa. Dihet nga tė gjithė qė kėngėtarja ka njė aktivitet tė ngjeshur dhe njė nga sukseset e saj ėshtė edhe ndihma e madhe qė i jep e motra Lisa e cila e shoqėron ngado duke bėrė menaxheren e Rovenės. Verėn qė lamė pas dy motrat hapėn dhe njė disko tė tyren nė plazhin e Durrėsit ku kėndonte pėr natė live Rovena dhe mjaft kėngėtarė tė tjerė tė ftuar prej saj. Njė eksperiencė e mirė kjo jo vetėm pėr kėngėn por edhe nga pikpamja financiare. Mesa duket deri mė sot i vetmi njeri me tė cilin Rovena s’ka patur dhe as ka pėr tė patur ndonjėherė mosmarrveshje mbetet e motra Lisa. Gjithsesi ne shpresojmė qė kėngėtarja tė gjejė sė shpejti shokun e jetės ashtu siē ajo e dėshiron.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rovena Stefa ndahet nga i dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: