Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Alba pret nje femije

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jessica Alba pret nje femije   18/12/2007, 03:00

Ja ku erdhi dhe shpjegimi se pėrse sė fundmi bukuroshja Jessica Alba ėshtė fotografuar nė njė gjendje jo dhe aq tė mirė. Aktorja ėshtė shtatzėnė. Kėtė e ka konfirmuar zėdhėnėsi i saj: “Mund tė konfirmoj se Jessica Alba pret njė fėmijė, i cili do tė lindė nė fund tė pranverės ose nė fillim tė verės”. Jessica, 26 vjeē dhe Cash Ėarren, 28 vjeē, janė fejuar nė vitin 2004, pasi u njohėn nė sheshin e xhirimeve tė “Fntastikėt 4”, nė tė cilin ai ishte asistent regjisor. Ndėrkohė ēifti ėshtė parė
nė njė dyqan ndėrsa po shihnin pėr njė shtrat tė ri, ndoshta pėr tė sistemuar shtėpinė e tyre si prindėr tė ardhshėm. Jessica vazhdon t’i fshihet bliceve tė paparacėve.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jessica Alba pret nje femije
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: