Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qfar presim nga 2oo8

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qfar presim nga 2oo8   17/12/2007, 22:05

Pavarsin ne Kosove , e pres pa durim Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   18/12/2007, 00:34

Edhe ne e presim pamvarsin e Kosoves me pa durim edhe ishalla ndodh kjo ne Vitin e ardhshem qe eshte viti 2008 .
Un per vete pres se viti i ardhshem do jet me i mir per mu ma i lumtur edhe shume shume pritje te tjera qe shpresoj se do realizohen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qfar presim nga 2oo8   18/12/2007, 02:34

Nė Vitin 2008 Kam shume endra qe Nuk me jane Realizuar Ne Vitin 2007 ,
Ne vitin e kaluar qe eshte viti 2007 kam pas deshire te Blej nje kere "Ferrari" e cila mbeti vetem nje ender , Kurse ate ender shpresoj se do ta realizoj ne Vitin 2008 ...
Jane edhe shume gjera te pa realizuara te viti te kaluar ,por nese filloj te shenoj per te gjith nuk do me njaftonte Nje Roman i madh me 7000 faqe. tongue
Kurse ty BoraBardh Fjala jote ne vesh te zotit , Per te gjith Ne eshte nje gezim shume i madh "Pamvarsia e Kosoves ...
santa

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 23/12/2007, 05:14, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   21/12/2007, 18:09

e pres te dashurin tim cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   23/12/2007, 02:33

Albulena shkruajti:
e pres te dashurin tim cyclopslol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   29/12/2007, 18:27

Babadrimrin me plot dhurata per mu .... :D Hahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   31/12/2007, 17:32

Te behem me krah hhgahaahahaahgag Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   31/12/2007, 17:49

prit se do bohesh rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   3/1/2008, 14:14

princin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qfar presim nga 2oo8   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qfar presim nga 2oo8
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: