Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė   15/12/2007, 16:17

Vajza njėvjeēare e Angelina Joliet dhe Brad Pittit, ėshtė votuar si fėmija mė me ndikim nė botė nė listėn e re tė publikuar nga revista Forbes.
Vajza e vetme biologjike e ēiftit Jolie/Pitt kryesoi listėn e re tė bazuar nė paraqitjen nė media gjatė vitit 2007, duke e mposhtur njė varg fėmijėsh tė famshėm nėn pesė vjet. Vajza e Tom Cruiset dhe Katie Holmes, Suri, gjendet e dyta, derisa vajza e adoptuar e ēiftit Jolie/Pitt, Zahara, renditet e treta.
Top 10 pasardhėsit mė tė famshėm tė yjeve, janė si vijon:

1. Shiloh Jolie-Pitt
2. Suri Cruise
3. Zahara Jolie-Pitt
4. Sean Preston Federline (djali i Britney Spears)
5. Pax Jolie-Pitt
6. Sam Alexis Woods (vajza e yllit tė golfit Tiger Woods)
7. David Banda (djali i Madonnės)
8. Dannielynn Hope Marshall Birkhead
9. Cruz Beckham dhe
10. Romeo Beckham

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: