Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Take That: Nuk ka vend mė pėr Robbie Williams

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Take That: Nuk ka vend mė pėr Robbie Williams   15/12/2007, 16:17

Anėtarėt e bendit tė reformuar, Take That i kanė thėnė ish shokut tė kėtij bendi, Robbie Williams, se ai duhet ta harrojė ribashkimin.
Gary Barlow dhe Mark Owen kanė deklaruar se Williams ka humbur shansin qė ndonjėherė tė nėnshkruajė me ta sėrish, pavarėsisht se ėshtė thėnė qė ata janė tė hapur pėr Robbien.
“Kur ėshtė fjala pėr tė, ai thjesht nuk do tė mund tė jetė mė pjesė e bendit. Mendoj se kėtu nuk ka mbetur mė vend pėr tė”, ka thėnė Gary pėr The Sun, ndėrsa Mark, ka shtuar, “E pyetėm atė kur u reformuam, por ai kishte angazhime - duhej ta shėtisje qenin e tij atė ditė”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Take That: Nuk ka vend mė pėr Robbie Williams
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: