Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holmes: Tomit i pėlqej kur vishem me minifunde

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Holmes: Tomit i pėlqej kur vishem me minifunde   15/12/2007, 04:05

Aktorja Katie Holmes ka thėnė se ajo pėlqen ta ngacmojė burrin e saj, Tom Cruise, duke veshur minifunde.
“Tomit i pėlqej kur jam nė minifunde. Kjo mė bėn tė ndjehem mirė, por edhe tė turpėrohem. Ai mė thotė, ‘Dukesh mirė. Shpresoj qė sigurimi tė tė ruaj mirė’. Kjo mė jep njė ndjenjė besimi”.

Holmes ka thėnė sė fundi se dėshiron tė ketė edhe njė fėmijė tjetėr me Tom Cruise. Ajo gjatė prillit tė kaluar lindi vajzėn Suri, e cila tash ėshtė 19-muajshe.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Holmes: Tomit i pėlqej kur vishem me minifunde
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: