Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Unikkatil publikon kanunin e tij-Albumi ne treg me 20 dhjeto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Unikkatil publikon kanunin e tij-Albumi ne treg me 20 dhjeto   15/12/2007, 04:03

Pas lajmit per ardhjen e 50cent ne Kosove,nje tjeter lajm super per fansat e rrepit dhe hip-hopit.Rrepisti nr1 ne Shqipe Unikkatil ka caktuar daten per publikimin e albumit aq te shumpritur “Kanuni i Katilit”. Albumi do jete ne shitje kudo ne Kosove,Maqedoni dhe Shqiperi,ndersa shqiptaret e diaspores mund ta porosisin nepermjet Amazon.com.Pervec albumit mesojme se rreth dates flitet qe do publikohet edhe nje videoklip i Unikkatil,i cili eshte gjithashtu i pari per rrepistin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Unikkatil publikon kanunin e tij-Albumi ne treg me 20 dhjeto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: