Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greta Koēi nė festival me performancė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greta Koēi nė festival me performancė tė re   15/12/2007, 04:02

Ėshtė pa dyshim njė nga zėra e talentuar tė kėngės nė vendin tonė, e cila me suksesin e saj ka fituar disa ēmime nė festivale tė ndryshme. Por, kėsaj here kėngėtarja ėshtė edhe konkurrente nė Festivalin e 46 tė Kėngės nė RTSH. Pasi ka qenė pjesė e njė konkursi ku janė eliminuar shumė kėngėtarė tė njohur kėngėtarja do tė ngjitet nė skenėn e festivalit me njė performancė tė re. “ Mė vjen mirė qė jam konkurrente nė festival dhe mė vjen mirė qė do tė jem nė njė interpretim live. Pėr mua nuk ėshtė e vėshtirė pasi unė kam kėnduar edhe herė tė tjera, por kėtė vit unė do tė jem nė festival me njė performancė tė re.Gjithēka tjetėr i ngelet natės kur unė do tė kėndoj”. Nė kėtė edicion marrin pjesė 30 kėngė dhe e veēanta e kėtij viti ėshtė se nė skenė do tė jenė pėrkrah kėngėtarėve tė rinj edhe zėrat mė tė vjetėr tė kėngės sė lehtė. Ata do tė jenė nė festival jo si konkurrentė, por duke interpretuar kėngėt e mė tė rinjve.Greta do konkuroj me kengen “Naten te kerkova”


Teksti i kenges

Natėn te kėrkova - Greta Koci

Neper nate un’ e kėrkova
Zemren qe e fshehur rri
Tek njė fjale aty ndalova
Tė vazhdoj jo me nuk di….

Se ne dashurite qe humbem
Ka ca yje qe si pame
Ka ca buzė qe nuk u puthen
Ka ca fjal qe nuk i thame

Kur jemi bashke
Dua te harroj
Pse iken larg
Pa ty nuk jetoj
Zemra thot’ fal
Shpirti nuk duron
Loti me verbon….
Pa ty nuk jetoj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Greta Koēi nė festival me performancė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: