Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton dhe pazari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton dhe pazari   15/12/2007, 04:01

Vajza e pasur amerikane Paris Hilton eshte fiksuar se fundi mga paparacet dhe kamerat teksa bente Pazar ne kryeqytetin gjerman, Berlin, ku qendroi per 3 dite.

"Eshte shume argetuese, te jesh ketu ne Berlin" tha Paris Hilton.
"Po kaloj nje kohe te merkulleshme ketu dhe ardhja para Krishtlindjeve me ka kenaqur shume, pasi qyteti duket i mahnitshem nga ndricimi dhe zbukurimet . I uroj te gjitheve te kalojne festa te gezuara. Tha Paris Hilton
Trashegimtarja e Hoteleve te medha Hilton ne te gjithe Boten, e kaloj kohen e saj duke dhene Autografe dhe bere shoping ne nje prej dyqaneve luksoze KaDeWe.
"Gjithnje kam dashur te kem nje foto me te, dhe kete here shenova" tha Viviene nje fanse e Hilton

Paris Hilton vizitoi Berlinin, per ti bere publicitet nje fimer te njohur vere dhe shampanjash._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris Hilton dhe pazari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: