Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Forma perfekte,Ja secretet e Hilary Swank

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Forma perfekte,Ja secretet e Hilary Swank   15/12/2007, 03:59

Te jesh ne forme perfekte, e me mendje te shendoshe per te perballuar me se mire ngarkese e punes se perditshme, nuk eshte edhe aq e veshtire, te pakten sipas Hilary Swank. Aktorja e njohur rrefen se sekreti i saj per te qene ne nje forme perfekte eshte konsumimi i 45 vitaminave ne dite, te cilat ndihmojen trupin dhe mendjen te jene ne harmoni. Fituesja e nje cmimi Oskar, per interpretimin ne filmin "Million dollar baby", e intervistuar nga revista "W", artistja tregon se mbeshtet ne dy gjera kryesore, tek nje regjim dietik perbere nga 45 pilula ne dite, e injeksione te tjera vitamine, dhe tek i dashuri i saj.

" Vitaminat i sherbejne mjaft sistemit tim imunitar dhe aktivitetit celebral." - thote ajo

Perberesi kryesor i kesaj kure eshte i ashtuquajturi, Oz Garcia Longevity Pak, krijuar nga doktori me te njejtin emer Oz Garcia, i cili njihet ndryshe si ushqyesi i vipave. Kura e ideuar nga ai perbehet nga substanca te ndryshme nder te cilat aminoacide , hormone kunder plakjes , vitamina , minerale , barera botanike dhe medikamente.
Natyrisht ketij trajtimi rigoroz Swank i shton edhe ushtrimet e perditeshme fizike . Ne fund te fundit te mbetesh perhere e re dhe ne forme nuk eshte dicka e lehte.._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Forma perfekte,Ja secretet e Hilary Swank
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: