Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Will Smith nderohet nga Hollivudi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Will Smith nderohet nga Hollivudi   15/12/2007, 03:57

Will Smith tashmė ėshtė njė yll i afirmuar. Ishte njė gjė e pashmangshme qė edhe ai si gjithė personazhet e famshėm hollivudian, tė linte "gjurmėt" e tij nė "Walk of Fame", pėrpara Teatrit Kinez tė Hollywood. Pėr momentin nė Amerikė po transmetohet nė kinema "I am a legend", njė ndėr filmat mė tė pritshėm tė sezonit, ku Will luan rolin kryesor. Nė ambientet e "Walk of Fame" ka pasur shumė gazetarė dhe fotografė, ndėrkohė qė aktori ishte i shoqėruar nga kolegu Tom Cruise, me tė cilin ka tepėr shoqėri. Nė lidhje me kėtė "episod" tė paharruar nė faqet e kujtimeve tė Will,aktori Cruise ėshtė shprehur "Jam tepėr i kėnaqur qė njihem me Will dhe familjen e tij. Kur jam me tė ndjehem i frymėzuar. Ndajmė sė bashku tė njėjtin nivel tė realitetit dhe tė angazhimit si nė punė ashtu edhe nė familjet tona. Ndėr tė tjera Will di si tė argėtohet!". Smith ėshtė bėrė zyrtarisht pjesė e historisė sė kinemasė, sė bashku me emra tė paharruar tė saj si Cary Grant, Sophia Loren dhe Marilyn Monroe._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Will Smith nderohet nga Hollivudi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: