Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spearse, e "sėmurė" pėr gjyq e shėndoshė pėr aheng

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spearse, e "sėmurė" pėr gjyq e shėndoshė pėr aheng   15/12/2007, 03:56

Kėngėtarja problematike, Britney Spears, ėshtė parė nė njė hotel, nė Los Angeles, vetėm disa orė pasi kishte deklaruar se ėshtė shumė e sėmurė pėr t’u paraqitur nė gjykatė.
Kėngėtarja nuk ėshtė paraqitur tė mėrkurėn nė gjykatė, ku ėshtė dashur tė pėrgjigjej rreth konsumimit tė substancave narkotike – akuzė kjo qė e kanė ngritur avokatėt mbrojtės tė ish-bashkėshortit tė saj, Kevin Federline.

Spears qė njė kohė tė gjatė ėshtė duke zhvilluar njė betejė gjyqėsore kundėr ish-bashkėshortit tė saj Federline, rreth pėrkujdesjes ndaj fėmijėve tė tyre.

Sidoqoftė, shumė shpejtė u zbulua se Britney kishte gėnjyer, pasi qė faqja e internetit, TMZ, ka publikuar fotografitė e saj, duke hyrė nė hotelin Four Seasons, vetėm disa orė pasi ishte raportuar se ajo ishte e sėmurė pėr t’u paraqitur nė seancėn gjyqėsore tė radhės.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spearse, e "sėmurė" pėr gjyq e shėndoshė pėr aheng
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: