Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thashethemet e kota pėr Longorian dhe Parkerin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Thashethemet e kota pėr Longorian dhe Parkerin   14/12/2007, 01:53

Mediet vazhdojnė tė spekulojnė se lidhja mes Eva Longorias dhe Tony Parkerit janė nė krizė, por ēifti ka vendosur t’i demantojė ato duke thėnė se lidhja e tyre ėshtė me se e shkėlqyeshme dhe se nuk ka asnjė "pėlcitje" brenda saj.
Parker ka thėnė: “E dua gruan time. Ajo ėshtė gjėja mė e mirė nė jetėn time dhe kurrė nuk kam qenė mė i lumtur”. Ndėrkaq, Longoria, e cila mori mbiemrin e Parker gjatė kėtij viti, pas martesės nė muajin korrik, thotė pėr burrin e saj: “Tony nuk ėshtė asgjė mė pak sesa njė burrė i pėrkryer”.

Edhe zėdhėnėsja e aktores Longoria, Lisa Anderson, kohė mė parė pat deklaruar se kėto thashetheme janė tėrėsisht gėnjeshtra dhe tė pavėrteta.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Thashethemet e kota pėr Longorian dhe Parkerin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: