Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne Brit Awards edhe nje e panjohur...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne Brit Awards edhe nje e panjohur...   14/12/2007, 01:51

Brit Awards sikurse mund ta dini do te jepen me 20 shkurt. Por nje "e dhene" ekziston qe tani. Nje kengetare e panjohur londineze ka fituar "Critics" choice" si artistja qe do te shpertheje me 2008. Nje mbeshtetje e madhe. Kete e ka marre nje 19 vjecare me emrin Adele Atkins, e cila eshte zgjedhur nga nje juri "ekspertesh muzikore", shtypi i perditshem, revista, TV dhe Radio. Ajo kendon soul, dhe ka dale ne treg me nje CD pak kopjesh qe quhej "Hometown glory"...
Ne Janar do te dale "19" albumi i saj i pare i shperndare ne te gjithe europen.. Te shohim nese eshte vertete kaq e talentuar....

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ne Brit Awards edhe nje e panjohur...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: