Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad dhe Angelina, ēifti i vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brad dhe Angelina, ēifti i vitit   14/12/2007, 01:49

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janė shpallur ēifti i vitit nga lexuesit e revistės amerikane, US Weekly. Nė garė tė ngushtė ka qenė edhe ēifti tjetėr i famshėm, Tom Cruise e Katie Holmes, por kanė mbetur prapa tyre.
“I doni apo i urreni, Brad dhe Angelina janė ēifti me i nxehte nė Hollywood. Edhe pse Jolie ia ka vjedhur burrin, Jennifer Aniston-it, ēifti ka arritur tė krijojė njė familje tė madhe dhe ėshtė mė se e dukshme se ēmenden pas njėri-tjetrit. Qė tė dy janė humanistė dhe, pėrveē gjithė kėsaj, ata kanė edhe njė karrierė tė suksesshme”, kėshtu ka komentuar njė nga lexuesit e revistės, US Weekly.
Kohė mė parė, Brad Pitt ka deklaruar se, nuk do tė dėshironte tė kishte fėmijė me askėnd tjetėr, pėrveē se me Angelinėn. Kėtė e ka dėshmuar edhe me fjalė: “ Mendoj se Angelina ėshtė dhurata mė e madhe tė cilėn mund t’ua jap fėmijėve tė mi. Ata kanė njė nėnėn fantastike”.
Kurse Angelina ka thėnė se Brad ėshtė shumė i natyrshėm kur luan me fėmijėt. “Sytė e tij pėrherė shkėlqejnė kur prek Madin apo Paxin, tė cilėt bėrtasin nga gėzimi. Do tė mund tė kaloja orė tė tėra duke e shikuar sesi luan me fėmijėt, por gjithnjė jam e zėnė mė punė tjera qė lidhen po me fėmijėt”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Brad dhe Angelina, ēifti i vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: