Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson e gatshme pėr skena nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Simpson e gatshme pėr skena nudo   14/12/2007, 01:49

Jessica Simpson ėshtė e gatshme tė dalė tėrėsisht e zhveshur pėr filmin e saj tė ri, i cili, siē besoj ajo, do ta fusė atė nė listėn A tė Hollywoodit. Kėngėtarja e shndėrruar nė aktore llogarit se ajo do tė futet mė me seriozitet nė industrinė filmike nėse del lakuriqe, edhe nėse kjo ndodh pėrkundėr dėshirave tė familjes.
“Jessica ėshtė nė kėrkim tė njė roli i cili, nėse e fiton, do ta ēojė atė drejtpėrdrejt nė mesin e aktorėve tė Hollywoodit”, ka thėnė njė burim”. E vetmja pengesė ėshtė qė skenari kėrkon njė numėr tė skenave tėrėsisht piktoreske, pėrfshirė skena tė plota ballore lakuriqe”

“Jessica mezi pret tė gjejė rolin dhe tė fitojė respektin e industrisė. Ajo ėshtė e gatshme tė shkojė edhe kundėr opinionit dhe familjes sė saj, duke pranuar tė zbulohet tėrėsisht”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Simpson e gatshme pėr skena nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: