Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brit Awards, dhe nje i panjohur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brit Awards, dhe nje i panjohur   12/12/2007, 18:35

Brit Awards sikurse mund ta dini do te jepen me 20 shkurt. Por nje "e dhene" ekziston qe tani. Nje kengetare e panjohur londineze ka fituar "Critics" choice" si artistja qe do te shpertheje me 2008. Nje mbeshtetje e madhe. Kete e ka marre nje 19 vjecare me emrin Adele Atkins, e cila eshte zgjedhur nga nje juri "ekspertesh muzikore", shtypi i perditshem, revista, TV dhe Radio. Ajo kendon soul, dhe ka dale ne treg me nje CD pak kopjesh qe quhej "Hometown glory"...

Ne Janar do te dale "19" albumi i saj i pare i shperndare ne te gjithe europen.. Te shohim nese eshte vertete kaq e talentuar....


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Brit Awards, dhe nje i panjohur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: