Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Please go to Rehab

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Please go to Rehab   12/12/2007, 18:34

Mamaja e Amy Winehouse leshon nje apel publik ndaj se bijes. Winehouse nuk eshte mire, dhe duhet te shkoje urgjent ne nje qender rehabilitimi.

Janes Winehouse - emri i se emes se artistes britanike
- ka ftuar ne nje leter te hapur te botuar ne nje gazete - te bijen qe te flasin per ate qe po ndodh.
- Hape telefonin dhe me thuaj cfare te shqeteson - shkruhej ne te perditshmen.
- Kjo leter eshte menyra ime per te qene e sigurt qe ti ta marresh vesh, mjafton te vish nga ne, dhe do te bejme gjtihcka qe te ndihesh me mire. Per ne do te ngelesh gjithmone Amy e vogel, kudo qe te jesh, dhe ne cfare-do te jesh shnderruar. Shpresoj qe ti ta lexosh kete -
perfundonte letra e hapur...

Gjendja e artistes eshte per te qare hallin. Pas arrestimit
te bashkeshortit Blake Fielder-Civil ajo ka anulluar te
gjithe koncertet dhe paraqitjet ne publik. E nderkaq,
pavaresisht jetes se saj private ajo vazhdon te kete
sukses te madh, ka marre 6 Kandidatura per Grammy
Awards, dhe thuhet se do te marre pjese ne kete
ceremoni prestigjoze.

Shpresojme qe ta marre vehten vertet.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Please go to Rehab
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: