Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nga Hollywood Ne Tirane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nga Hollywood Ne Tirane   12/12/2007, 17:42

Masiela Lusha, aktorja qė e ka gjetur famėn nė Hollywood, ka ardhur kėtė javė pėr herė tė parė nė Shqipėri, pas vitesh largimi nė SHBA. Arsyeja e kėsaj vizite tė aktores shqiptare ėshtė filmi i ri i regjisorit Fatmir Koēi, “Koha e kometės”. Aktorja dhe shkrimtarja interpreton nė kėtė film nė rolin e murgeshės Anjezė dhe luan pėrkrah aktorit tė ri kosovar, Blerim Destani.
Ndėrkohė qė “Koha e kometės” nuk ėshtė filmi i vetėm qė do ta sjellė aktoren nė ekranin e gjerė. Pėrveē “Koha e kometės”, ajo sapo ka pėrfunduar dhe njė film tjetėr, “Blood: The Last Vampire”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nga Hollywood Ne Tirane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: