Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashkeshorte e Dicaprios

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashkeshorte e Dicaprios   12/12/2007, 17:38

Eshte Michelle Williams! Por jo prej verteti; ne nje film. Nese martohesh me DiCaprion vdes, por kjo nuk e pengoi ate te marre pjese ne filmin "Shutter Island", thrilleri, ku ajo do te interpretoje gruan e vdekur te fituesit te cmimit Oscar. Nuk dihet ende nese do te dale ne forme fantazme apo si flashback, por eshte e sigurt qe do te jete ne film.

Historia eshte ambjentuar ne 1954, dhe tregon per sherifin Teddy Daniels (Leonardo Di Caprio) qe shkon ne Shutter Island per te hetuar arratisjen e nje vrasese psikopate nga nje burg psikiatrik. Kushtet metereologjike perkeqesohen dhe te gjithe ngelen te bllokuar ne ishull. E sikur te mos mjaftonte kjo, ne burgun afer eshte vrasesi i gruas se Daniels, qe pengon kete te fundit te jete i kthjellet.

Regjia eshte e Martin Scorsese. Ndersa MIchelle Williams, Jennifer LIndley tek Dawson"s Creek, ka provuar se di te zgjedhe vetem filma te medhenj si "Brokeback Mountain". Te tjere aktore pervec Di Caprios jane edhe Ben Kingsley dhe Mark Ruffalo.

Shutter Island do te dale ne kinema me 2009. Po mesa kuptuam deri tani, ja vlen te presesh.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bashkeshorte e Dicaprios
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: