Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perpara se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Perpara se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė   13/11/2007, 02:19

Qka ėsht kjo rubrik, kjo rubrik ėshtė vetėm pėr prezantimin e vet vetės nė Forum dhe ėshtė hapur me qellim qė tė gjithė anėtaret e kėtij forumi tė kenė mundesi tė shkruajnė disa gjera mbi vetėn e tyre dhe tė postojnė edhe nje foto personale.

Kjo rubrik ėshtė i hapur pėr publikun dhe vizitohet nga te gjitha moshat, kėshtu qė nuk duam tė lindin probleme nga mė tė ndryshmet. Prandaj po perpiqemi tė qartesojme disa gjėra.

Qfare tė shkruaj ne prezantimin tim?

Pak a shume te gjithe antaret e keti forumi do ti kishin kėto pyetje pėr ju:

1. Si quheni?
2. Sa vjeqar jeni?
3. Ku banoni?
4. Ku keni lindur?
5. Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar etj..?
6. Qfare shkolle keni mbaruar?
7. Qfare shkolle po ndiqni?
8. Qfare profesioni keni?
9. Qfare hobi keni?
10.Dėshirat dhe ėndėrrat tuaja?
11.Qfare ju pelqen tė vizitoni nė kėtė forum?
12.Kėnd dota pershendetni mė me kėnaqesi?
etj ....

Prezantimi juaj duhet tė jetė i sinqerte, i thjeshtė dhe tu pershkruaje ju sa mė mirė. Nė kėtė menyre ata qė do te lexojnė prezantimin tuaj do tė krijojne njė pershtypje tė sakte pėr personin tuaj jo mė vetem si identitet virtual, por si njeri normal.


Po foton si ta postoj ?
Kjo foto nuk postohet mė qellim pėr tu treguar anėtareve tė ketij forumi sa i/e bukur jeni, pasi ky forum nuk eshte konkurs bukurie. Vetėm adoleshentet e shohin si tė tillė, por prap duhet te theksoj se foto nuk ėshtė e thanun qė tė postohet gjithsesi e mira kishte me qenė nese e postoni.

Qfare nuk duhet tė postoni nė ketė forum?
Fotot e dikujt qė nuk e viziton kėtė forum. Ne duam tė njihemi vetem me ata qė janė pjesetare tė kėtij forumi virtual.
Nje ose dy foto personale janė tė mjaftueshme pėr tu bėrė tė qartė vizitoreve se kush jeni ju ne jeten e pėrditshme.

Komentet tuaja mbi personin dhe prezantimin e tij/saj nuk lejohen. Komentet e juaja mbi personin mund ti leni ne rubriken ''Thashethemet''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Perpara se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: